Polecamy : Najlepszy internetowy sennik.biz online z ogromną bazą zinterpretowanych snów
 

Ucieczka przed policją

Natalia : Hej
Wiem że motyw wypadku pojawiał się już na forum, ale ja miałam dośc dziwny.
Jechałam samochodem i dojeżdzając do ronda momentalnie zmieniło się czerwone światło, chciałam zachamować, ale hamulce nie zadziałały i poślizgiem oraz z piskiem opon przejechałam na czerwonym świetle całe rondo. Niestety stała policja więc ja przestraszona zaczęłam uciekać i spadałm z wiaduktu. Pamiętam że przeżyłam ale leżałam ranna i zastanawiałm się co będzie dalej.
Proszę o pomoc i zinterpretowanie mojego snu, ponieważ dręczy mnie co mógł on oznaczać.
Dziękuje bardzo za pomoc.


Rita : – sen mówi o tym aspekcie Twojego życia, który jest związany z Twoją samodzielnością… i pewną swobodą podejmowania decyzji (Ty kierujesz samochodem). Wydaje mi się, że przecenisz swoje siły i jakaś decyzja – nie do końca wynikająca z Twojej woli (brak hamulców), ale z pewnością będąca jej konsekwencją (chciałaś sie zatrzymać na czerwonym świetle, ale nie mogłaś) – będzie przyczyną porażki. Samodzielność wiąże się z odpowiedzialnością… a ta Cię zaskoczy. Pozdrawiam.

Tagi: , , , , , , , , , , ,

Links:nike air max 1 pas chernike air max pas chernike air max pas chernike tn pas chernike blazer pas chernike blazer pas chernike blazer pas chernike air max pas chernike air max pas chernike air max pas chernike air max pas chernike air max 1 pas chernike air max 1 pas chersoldes nike air maxair max pas chernike air max 1 pas cherair max pas chernike air max 90 pas chernike air max pas chernike air max pas chernike air max pas cher