Polecamy : Najlepszy internetowy sennik.biz online z ogromną bazą zinterpretowanych snów
 

Telefon

Ana Mert : Śniło mi się, że kupiłam telefon za …17 groszy. Nic wielkiego (no dobra, wielki to może on był, a przynajmniej „ceglasty” ), jakieś stare dziadostwo z wyświetlaczem jak do kalkulatora. Kupiłam go ze względu na to, że byl tani, chciałam poprostu zadzwonić do rodziców i dać koleżankom żeby też do swoich zadzwoniły. Mimo to, nie mogłam uwierzyć , ze kupiłam takie dziadostwo, zaczęłam więc szukać w nim jakiś opcji – po chwili okazało się ,że odbiera on ale radiowe , złapał RMF-FM (a byłam pewna ze złapałby tez inne stacje) :cool: akurat w momencie gdy puszczali pewna super śmieszną muzyczkę, swoja drogą nigdy nie słyszałam zeby to cos puścili w radiu, ja tylko mam tą piosenkę na kompie. Później postanowiłam znów włączyć to radio ale zauwazyłam, ze telefon ma z boku taki ekran jak w większości telefonów – kolorowy wyświetlacz etc. No nic, włączam tak jak przedtem właczałam radio , patrzę na wyświetlacz…a tam coś szumi, szumi, obraz sie pokazuje, obraz coraz ładniejszy… TVP1 złapało :-D (z pewnością jakbym przesunęła pewną gałkę złapałby tez inne). Następnie jeszcze odkryłam ze jest opcja podświetlania obudowy na różne kolory. Pod koniec snu telefon zdobył jeszcze wyświetlacz i klawiaturę prawie jak od komputera tylko mniejsze, miał już wtedy wszystkie możliwe opcje jakie są w telefonach a na koniec przemienił się w …laptopa z tymi wszystkimi opcjami (TV, radio, opcje telefoniczne, irda, bluetooth i Bóg wie co jeszcze :grin: ).
Buuu, ja chcę miec takie sprzęcicho za 17 groszy w rzeczywistości!


el argento : Cześć :)
Tak naprawdę zupełnie za darmo masz dostęp do możliwości – na przykład kontaktowania się i odbierania informaciji ze świata – których nie ma każdy. Ba! – wydaje mi się, że jesteś na tym polu swoistym ewenementem.
Telefon w snach to również telepatia.

Anka. Idź na tą astronomię i zostań drugim Kopernikiem!
I broń Boże nie wyjeżdżaj z kraju.
Jak nas inteligencja opuści tak definitywnie, to takie osoby jak Ty będą swój umysł oddawały innym nacjom, i ja się na to nie zgadzam.
Dlatego bierz się do roboty – cokolwiek to jest – a najlepiej mierz bardzo wysoko, bo Twoje sny nieprzypadkowo windują Cię w jakieś nieboskłony.
Słyszała panna? Do książek :) Nie ma wakacji ! (chociaż ja mam właśnie urlop :)]
Ostrz tą żyletę, którą posiadasz w głowie, a potem im pokaż !
na razie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,

Links:cheap spiderman costume