Polecamy : Najlepszy internetowy sennik.biz online z ogromną bazą zinterpretowanych snów
 

Telefon

Ana Mert : Śniło mi się, że kupiłam telefon za …17 groszy. Nic wielkiego (no dobra, wielki to może on był, a przynajmniej „ceglasty” ), jakieś stare dziadostwo z wyświetlaczem jak do kalkulatora. Kupiłam go ze względu na to, że byl tani, chciałam poprostu zadzwonić do rodziców i dać koleżankom żeby też do swoich zadzwoniły. Mimo to, nie mogłam uwierzyć , ze kupiłam takie dziadostwo, zaczęłam więc szukać w nim jakiś opcji – po chwili okazało się ,że odbiera on ale radiowe , złapał RMF-FM (a byłam pewna ze złapałby tez inne stacje) :cool: akurat w momencie gdy puszczali pewna super śmieszną muzyczkę, swoja drogą nigdy nie słyszałam zeby to cos puścili w radiu, ja tylko mam tą piosenkę na kompie. Później postanowiłam znów włączyć to radio ale zauwazyłam, ze telefon ma z boku taki ekran jak w większości telefonów – kolorowy wyświetlacz etc. No nic, włączam tak jak przedtem właczałam radio , patrzę na wyświetlacz…a tam coś szumi, szumi, obraz sie pokazuje, obraz coraz ładniejszy… TVP1 złapało :-D (z pewnością jakbym przesunęła pewną gałkę złapałby tez inne). Następnie jeszcze odkryłam ze jest opcja podświetlania obudowy na różne kolory. Pod koniec snu telefon zdobył jeszcze wyświetlacz i klawiaturę prawie jak od komputera tylko mniejsze, miał już wtedy wszystkie możliwe opcje jakie są w telefonach a na koniec przemienił się w …laptopa z tymi wszystkimi opcjami (TV, radio, opcje telefoniczne, irda, bluetooth i Bóg wie co jeszcze :grin: ).
Buuu, ja chcę miec takie sprzęcicho za 17 groszy w rzeczywistości!


el argento : Cześć :)
Tak naprawdę zupełnie za darmo masz dostęp do możliwości – na przykład kontaktowania się i odbierania informaciji ze świata – których nie ma każdy. Ba! – wydaje mi się, że jesteś na tym polu swoistym ewenementem.
Telefon w snach to również telepatia.

Anka. Idź na tą astronomię i zostań drugim Kopernikiem!
I broń Boże nie wyjeżdżaj z kraju.
Jak nas inteligencja opuści tak definitywnie, to takie osoby jak Ty będą swój umysł oddawały innym nacjom, i ja się na to nie zgadzam.
Dlatego bierz się do roboty – cokolwiek to jest – a najlepiej mierz bardzo wysoko, bo Twoje sny nieprzypadkowo windują Cię w jakieś nieboskłony.
Słyszała panna? Do książek :) Nie ma wakacji ! (chociaż ja mam właśnie urlop :)]
Ostrz tą żyletę, którą posiadasz w głowie, a potem im pokaż !
na razie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,

Links:nike air max 1 pas chernike air max pas chernike air max pas chernike tn pas chernike blazer pas chernike blazer pas chernike blazer pas chernike air max pas chernike air max pas chernike air max pas chernike air max pas chernike air max 1 pas chernike air max 1 pas chersoldes nike air maxair max pas chernike air max 1 pas cherair max pas chernike air max 90 pas chernike air max pas chernike air max pas chernike air max pas cher