Polecamy : Najlepszy internetowy sennik.biz online z ogromną bazą zinterpretowanych snów
 

Pryszcze

agusiaczeq92 : Dziś miałam dziwny sen. Śniło mi się że byłam w łazience i widziałam siebie od tyłu i widziałam całe swoje plecy i kawałek twarzy, bo była lekko przechylona. Na twarzy i plecach miałam bardzo duże i okropne pryszcze, których było mnóstwo!!! I nie wiedziałam co z nimi zrobić!! Zaraz po tym w śnie byłam z tatą u jakiegoś lekarza. Lekarz coś tam powiedział do mojego taty i sobie wyszedł. Tata się bardzo zdenerwował i zaczął krzyczeć, że sam mnie wyleczy jak on nie umie itd. I potem chciał mnie gdzieś położyć i cały czas był taki zdenerwowany i sen się skończył. Nie był to chyba zbyt miły sen. Co to znaczy??????


el argento : Pryszcze, krosty to albo wady charakteru albo poczucie winy. Nie masz specjalnie koncepcji co z tym zrobić – i chyba w ogóle byłabyś zaskoczona, gdyby się okazało, że jest ich całkiem sporo (byłaś we śnie). Czułabyś się dziwnie również z tego względu, że znajdowały się na plecach, czyli miejscu tak naprawdę trudno dostępnym dla oczu, gdyby nie lustro (to ostatnie jest zawsze rodzajem rozliczenia, przyglądamy się w nim sobie).
Rodzice w snach to inaczej nasze nakazy i zakazy wewnętrzne – nasz kodeks moralny, nasi opiekunowie. Twój Tata się Tobą zajął i dobrze. Zastanawiam się tylko czemu ten lekarz tak się zachował a nie inaczej? Może to wynika właśnie z Twojej niewiedzy, braku samoświadomości? On jakby zareagował adekwatnie do Twojego wcześniejszego zaskoczenia, że co to w ogóle jest? I że w takiej ilości?
Bo jest też trochę tak, że żeby zostać wyleczonym, trzeba chcieć współpracować z lekarzem, no i mieć świadomość rzeczy. Tego co się z nami dzieje.
Wydaje mi się też, że Twój Tata nie bezpodstawnie był tak zdenerwowany. Tu już nie chodziło o lekarza, który sobie w końcu przecież poszedł. Jemu chodziło o Ciebie.
I nie wiem o co chodzi, ale o coś chodzi.
Powinnaś się temu przyjrzeć.

Tagi: , , , , , , , ,

Links:cheap spiderman costume