Polecamy : Najlepszy internetowy sennik.biz online z ogromną bazą zinterpretowanych snów
 

Nóż i krew

Prim-ka : Witajcie!!!
dzisiejszej nocy śnił mi się sen , związany z dawnym znajomym i jeszcze jednym nieznanym mi człowiekiem, którzy byli bardzo (w stosunku do mnie, moich znajomy oraz dziecka ) agresywni. Zostałam pocięta tym nożem( 2 krotnie) w dłoń dokładnie – palce (kciuk i wskazujący) przez mojego znajomego a drugi (nieznany mi osobnik) jedynie się śmiał i drwił z tego. Widziałam zastygłą krew na moich palcach oraz blizny po przecięciu. Uciekałam z dzieckiem i znajomymi kobietami przed napastnikami, znalazłyśmy się w jakimś pomieszczeniu przypominający sale szpitalną ( w prywatnej klinice) i zobaczyłam jak mój znajomy bierze coś w stylu piły tarczowej i idzie w kierunku mojej osoby – ostatnią sekwencją przed przebudzeniem była osoba mężczyzny (nieznajomy ale czułam że jest bardzo silny), który chciał złapać mojego oprawce za ręce – wtedy obudziła się.
Bardzo proszę o interpretacje tego snu, nie moge znaleść znaczenia – bycia atakowaną nożem i zastygniętej krwi , blizn i tym podobnych. nie potrafie sama tego sobie wytłumaczyć. JESZCZE RAZ BARDZO , BARDZO PROSZę.


Rita : – ten człowiek przychodzi w Twoich snach jako symbol… z tego co mówisz, działania przeciwko Tobie i przy Twoim oporze. Sama musisz się zastanowić, jaka sytuacja z Twojego aktualnego życia jest bliska w analogii. Pozdrawiam.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Links:nike air max 1 pas chernike air max pas chernike air max pas chernike tn pas chernike blazer pas chernike blazer pas chernike blazer pas chernike air max pas chernike air max pas chernike air max pas chernike air max pas chernike air max 1 pas chernike air max 1 pas chersoldes nike air maxair max pas chernike air max 1 pas cherair max pas chernike air max 90 pas chernike air max pas chernike air max pas chernike air max pas cher