Polecamy : Najlepszy internetowy sennik.biz online z ogromną bazą zinterpretowanych snów
 

Nóż i krew

Prim-ka : Witajcie!!!
dzisiejszej nocy śnił mi się sen , związany z dawnym znajomym i jeszcze jednym nieznanym mi człowiekiem, którzy byli bardzo (w stosunku do mnie, moich znajomy oraz dziecka ) agresywni. Zostałam pocięta tym nożem( 2 krotnie) w dłoń dokładnie – palce (kciuk i wskazujący) przez mojego znajomego a drugi (nieznany mi osobnik) jedynie się śmiał i drwił z tego. Widziałam zastygłą krew na moich palcach oraz blizny po przecięciu. Uciekałam z dzieckiem i znajomymi kobietami przed napastnikami, znalazłyśmy się w jakimś pomieszczeniu przypominający sale szpitalną ( w prywatnej klinice) i zobaczyłam jak mój znajomy bierze coś w stylu piły tarczowej i idzie w kierunku mojej osoby – ostatnią sekwencją przed przebudzeniem była osoba mężczyzny (nieznajomy ale czułam że jest bardzo silny), który chciał złapać mojego oprawce za ręce – wtedy obudziła się.
Bardzo proszę o interpretacje tego snu, nie moge znaleść znaczenia – bycia atakowaną nożem i zastygniętej krwi , blizn i tym podobnych. nie potrafie sama tego sobie wytłumaczyć. JESZCZE RAZ BARDZO , BARDZO PROSZę.


Rita : – ten człowiek przychodzi w Twoich snach jako symbol… z tego co mówisz, działania przeciwko Tobie i przy Twoim oporze. Sama musisz się zastanowić, jaka sytuacja z Twojego aktualnego życia jest bliska w analogii. Pozdrawiam.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Links:cheap spiderman costume