Polecamy : Najlepszy internetowy sennik.biz online z ogromną bazą zinterpretowanych snów
 

Niemowlę

Morrigan : Może ktoś pomoże zinterpretować ten sen. Od kilku nocy śni mi się niemowlę za każdym razem jest to inny sen, poprzednich nie pamietam już za dokładnie opiszę więc tylko ostatni.
Dzień był spokojny i słoneczny, leżałam na łóżku karmiąc swojego synka (muszę zaznaczyć, że nie mam dzieci) czuję obecność jego ojca w domu blisko siebie ale go nie widzę.
Chłopczyk był śliczny i naprawdę nieprzecietnie inteligentny, miał około 5 m-cy. Spokój tego dnia został przerwany kiedy jego ojciec wyszedł i zostawił nam swoja komórkę ( on nie rozstaje się ze swoją komórką NIGDY). Wtedy do domu wszedł facet również nie widziałam go ale czułam jego obecność, czułam, że chce nam zrobić coś złego, potejemnie próbowałam zadzwonic z tej komórki do swojego faceta, ale przecież on nie miał komórki w dodatku ta którą zostawił rozładowała się.
Facet, który przyszedł do mieszkania przetrzymywał nas tam wbrew naszej woli ( mojej i dziecka) a my staralismy sie razem coś wykombinować żeby uciec. Na tym sen się skończył. Mimo tego, że ten facet przetrzymywał nas to nie czułam jakiegoś ogromnego strachu, wręcz przeciwnie jak tylko popatrzyłam na dziecko i pomyslałam o moim facecie, że gdzieś tam jest i wróci, być może zaraz, to ogarniało mnie ogromne szczęście!!
Nie wiem co te sny o niemowletach mogą znaczyć może ktoś spróbuje go zinterpretować. Z góry dzięki !!


Rita :
Cytat: „Jest inteligentny i przebiegły jeśli chce.”
– stąd motyw inteligentnego dziecka.
Ja myślę, że obaj mężczyźni z Twojego snu, to jedna i ta sama osoba w realu. Może jeszcze inaczej – Twoje wyobrażenie tej osoby oraz ona rzeczywista. Czekasz na spełnienie własnych oczekiwań, wierzysz w to, że w końcu „wróci do domu”. Natomiast jej aktualny wizerunek wzbudza – może nie niepokój, bo sama napisałaś, że się nie boisz – ale z pewnością stan oczekiwania na coś lepszego, co mogłoby się z niej udać wydobyć. Pozdrawiam.

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Links:cheap spiderman costume