Polecamy : Najlepszy internetowy sennik.biz online z ogromną bazą zinterpretowanych snów
 

Glizdy

kliszko : Witam,
mialem sen o gliździe wychodzacej mi z twarzy. W lustrze widziałem coś w rodzaju wągra – próbowałem to wycisnąć – zamiast tego wycisnąłem obrzydliwą glizdę z dużą nieproporcjonalną główką. Trzymałem go w ręce i chwile sie zastanawiałem. Następnie wyrzuciłem go do kosza martwego. Glizda była tylko jedna. Następnie pomyślałem sobie że na zajutrz zaopatrzę się w lekarstwa. Czy mógłby mi ktoś zinterpretować ten sen. Szukałem w wcześniejszych tematach i znalazłem jeden podobny, jednak mój znacząco się od niego różni.
Pozdrawiam


el argento : Poradzisz sobie z wadą charakteru, kłopotem, poczuciem winy, zazdrością itp. Definitywnie skoro glizda była martwa i wyrzuciłeś ją do śmieci.

[ Dodano: 2006-06-28, 18:19 ]
Jeżeli uznałeś, że potrzebujesz lekarstw, to jak najbardziej szukasz całkowitego rozwiązania problemu, uleczenia tego, co nie może zostać usunięte mechanicznie.

Podobne sny:

  1. Utopienie, widzę swoje martwe ciało
  2. Ucieczka przed lwem, przeobrażenie się w sarnę
  3. Pole zboża, rolnik, sztorm na morzu

Tagi: , , , , , , ,

Links:Buy Womens Air Jordan 5Buy Womens Air Jordan 4Buy Womens Air Jordan 3.5Buy Womens Air Jordan 3Buy Womens Air Jordan 13Buy Womens Air Jordan 11Buy Air Jordans For KidsBuy Air Jordan XX8Buy Air Jordan 9Buy Air Jordan 8Buy Air Jordan 7Buy Air Jordan 6