Polecamy : Najlepszy internetowy sennik.biz online z ogromną bazą zinterpretowanych snów
 

Dzieci

Ryfka : Śniło mi się, że przyjechałam do mojego rodzinnego miasta, do rodziców. W związku z tym, że ze stacji pkp do ich domu jest kawałek drogi musiałam wsiąść w autobus. Taki zwykły miejski autobus. Pamiętam, że wsiadłam do niego tylnymi drzwiami, gdzie było wydzielone (jak to bywa w autobusach) miejsce na wózki dziecięce. I nagle zauważyłam, że w tym autobusie stały dwie matki z dziećmi w spacerówkach, koło mnie stało jeszcze jakieś małe dziecko i z boku przy drzwiach, w wózku jakby głębokim, spało malutkie dziecko.
Czemu tyle dzieci? Były to ładne, uśmiechnięte dzieci. Proszę o interpretację


el argento : Uśmiechnięte dzieci to zawsze dobry sygnał.
Gorzej jak są poranione, niespokojne, płaczące.
Miałaś koło siebie dzieci właściwie zróżnicowane, bo i niemowlaki i dziecko stojące, które jest tu symbolem większej samodzielności na przykład w myśleniu, funkcjonowaniu. Niemowlaki są całkowicie zależne od swojej matki, ale jeżeli we śnie nic im się złego nie dzieje – to znaczy, że nie zaniedbuje się wewnętrznego pierwiastka dziecięcego.
Myślę, że wracając do swoich korzeni – wracając w miejsce bezpieczne (może masz teraz taką potrzebę? szukasz wokół siebie bezpieczeństwa?) – zobaczyłaś w tym autobusie coś co bardzo dobrze wróży. Zobaczyłaś małe, zadbane, uśmiechnięte dzieci, które dla mnie są tutaj sygnałem, że jak najbardziej jesteś na dobrej drodze, dbasz o to co „kruche” w Tobie.
Czasem tak dużo małych, radosnych dzieci, to znak, że za chwilę wydarzy się coś dobrego. Że my sami będziemy radośni, bo dbamy o harmonię naszego wnętrza

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,

Links:nike air max 1 pas chernike air max pas chernike air max pas chernike tn pas chernike blazer pas chernike blazer pas chernike blazer pas chernike air max pas chernike air max pas chernike air max pas chernike air max pas chernike air max 1 pas chernike air max 1 pas chersoldes nike air maxair max pas chernike air max 1 pas cherair max pas chernike air max 90 pas chernike air max pas chernike air max pas chernike air max pas cher