Polecamy : Najlepszy internetowy sennik.biz online z ogromną bazą zinterpretowanych snów
 

Dzieci

Ryfka : Śniło mi się, że przyjechałam do mojego rodzinnego miasta, do rodziców. W związku z tym, że ze stacji pkp do ich domu jest kawałek drogi musiałam wsiąść w autobus. Taki zwykły miejski autobus. Pamiętam, że wsiadłam do niego tylnymi drzwiami, gdzie było wydzielone (jak to bywa w autobusach) miejsce na wózki dziecięce. I nagle zauważyłam, że w tym autobusie stały dwie matki z dziećmi w spacerówkach, koło mnie stało jeszcze jakieś małe dziecko i z boku przy drzwiach, w wózku jakby głębokim, spało malutkie dziecko.
Czemu tyle dzieci? Były to ładne, uśmiechnięte dzieci. Proszę o interpretację


el argento : Uśmiechnięte dzieci to zawsze dobry sygnał.
Gorzej jak są poranione, niespokojne, płaczące.
Miałaś koło siebie dzieci właściwie zróżnicowane, bo i niemowlaki i dziecko stojące, które jest tu symbolem większej samodzielności na przykład w myśleniu, funkcjonowaniu. Niemowlaki są całkowicie zależne od swojej matki, ale jeżeli we śnie nic im się złego nie dzieje – to znaczy, że nie zaniedbuje się wewnętrznego pierwiastka dziecięcego.
Myślę, że wracając do swoich korzeni – wracając w miejsce bezpieczne (może masz teraz taką potrzebę? szukasz wokół siebie bezpieczeństwa?) – zobaczyłaś w tym autobusie coś co bardzo dobrze wróży. Zobaczyłaś małe, zadbane, uśmiechnięte dzieci, które dla mnie są tutaj sygnałem, że jak najbardziej jesteś na dobrej drodze, dbasz o to co „kruche” w Tobie.
Czasem tak dużo małych, radosnych dzieci, to znak, że za chwilę wydarzy się coś dobrego. Że my sami będziemy radośni, bo dbamy o harmonię naszego wnętrza

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , ,

Links:cheap spiderman costume